Mám pocit, že se v posledních měsících všude dočítám, jak je náročné období a že udržet se před branami Bohnic (či Dobřan :-)) se dá jedině tak, že si zachováme klid a pozitivní myšlení. Naopak klíč k bráně dostaneme ruku v ruce se sebelítostí a pocitem „všechno špatně, zpátky na stromy“.

Bezva, ale jak to udělat?

Co když máte pocit, že jste vstala levou nohou a všechno na co sáhnete se vám rozpadá pod rukama? Co když vaše dítě, se kterým se dalo v pohodě domluvit, se najednou chová jak divoké zvíře utržené ze řetězu? A co když sama vidíte, že čím víc v nepohodě jste vy, tím víc v nepohodě je kdokoliv, s kým přijdete do styku?

Našla jsem si lék

Pustím hudbu, která mě nakopává a prostě jen trsám a trsám. Jakkoliv, kdekoliv, při čemkoliv. Při mytí nádobí, při úklidu, při hraní s dětmi, při cestě na tramvaj, při tom, když mě přepadají jakékoliv chmury.

Co kdybychom mezi lidmi vypadaly blbě?

Tak existují prázdné chodby či kabinky toalet (vzpomeňte na Ally McBealovou, to nejzajímavější se vždycky odehrávalo na toaletě :-)).

Takže hurá do toho a pošlete sebelítost a pocity zmaru svými boky někam hodně daleko 🙂

Případně se vnořte do naší podporující online skupiny úžasných žen :-))

 

———-

Pro pravidelnou inspiraci se připojte k FB stránce Sebe Vědomá .

je lektorkou a mentorkou sebevědomé ženskosti a autorkou Ženského tance. Pomáhá ženám na cestě za sebevědomou ženskostí, která podporuje každý jejich krok.
Motto: „Žena, která je spokojená ve svém těle, tvoří zázraky.“