Že nemají občas chuť zalézt do díry a už nikdy nevylézt?

Tak to jste se spletla 🙂

Asi každý z nás má z času na čas den, kdy je všechno špatně. Když ještě k tomu v tento den potřebuje prezentovat velkému množství lidí něco důležitého, je to o to výživnější. Navíc, když se to týká i reputace dalších lidí.

Člověk míní, život mění..

Někdy nám prostě nezbývá nic jiného než přijmout to, že chybujeme a poučit se z nezdaru.

Jaký je rozdíl v tom, zda jsme sebe-vědomé nebo ne? Když nejsme, může nás to hodit na dno, protože se tím potvrzuje to, co říkají ostatní a co si myslíme samy o sobě… jsme neschopné a raději bychom se neměly o nic pokoušet.

Když se tahle „katastrofa“ stane sebe-vědomé ženě, taky může mít chvíli pocit, že se zeměkoule přestala točit. Ten pocit ale do pár minut ustane a začne se napínat vnitřní tvořivost, aby zachránila, co se dá. K tomu hodně pomáhá přestat si představovat následky a zaměřit se na své smysly, aby se člověk vrátil do přítomného okamžiku. Když je po všem, nezaleze s hlavou do písku, ale zhodnotí situaci, dodá si kuráž a jede dál.

Nám všem se stává, že se něco nepovede, ale rozdíl je v tom, jak s tím naložíme. Jak se říká:

„Kdo nic nedělá, nic nezkazí.“

A já dodávám, že z občasného nezdaru se nestřílí a alespoň víme, co příště udělat lépe a na co si dát pozor.

Chyby netvoří ničí hodnotu. Chyby jsou jen stupínky k úspěchu.

 

———-

V ženské diskuzní skupině Revoluce ženskosti se můžete každý týden připojit k jedné výzvě, která pomáhá nasměrovat vaši pozornost na růst.

Pro pravidelnou inspiraci se připojte k FB stránce Sebe Vědomá .

je lektorkou a mentorkou sebevědomé ženskosti a autorkou Ženského tance. Pomáhá ženám na cestě za sebevědomou ženskostí, která podporuje každý jejich krok.
Motto: „Žena, která je spokojená ve svém těle, tvoří zázraky.“